Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSRN2512JKR400
Pieprasīt citātu
Latviešu
5583038CSRN2512JKR400 attēlsStackpole Electronics, Inc.
CSRN2512JKR400
  • Daļas numurs
    CSRN2512JKR400
  • Apraksts
    RES 0.4 OHM 5% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
  • Sērija
    CSRN
  • Pretestība
    400 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    CSRN 2 0.4 5% I