Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSRN2512JKR200
Pieprasīt citātu
Latviešu
CSRN2512JKR200
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    CSRN2512JKR200
  • Apraksts
    RES 0.2 OHM 5% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
  • Sērija
    CSRN
  • Pretestība
    200 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    200 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film