Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSRN2512JKR220
Pieprasīt citātu
Latviešu
CSRN2512JKR220
  • Daļas numurs
    CSRN2512JKR220
  • Apraksts
    RES 0.22 OHM 5% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
  • Pretestība
    220 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    220 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film