Mājas > Produkti > Barošanas bloki - dēļu montāža > AC DC pārveidotāji > RAC15-12SA
Pieprasīt citātu
Latviešu
3880570RAC15-12SA attēlsRECOM Power
RAC15-12SA
Noliktavā
3+
  • Daļas numurs
    RAC15-12SA
  • Apraksts
    CONV AC/DC 15W 12V OUT SNGL T/H
  • ECAD modelis
  • Svars
    0.251 lb (113.85g)
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    12V
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm)
  • Sērija
    POWERLINE RAC15-A
  • Jauda (vatos)
    15W
  • Iepakojums / lieta
    8-DIP Module, 5 Leads
  • Citi vārdi
    RAC1512SA
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Iekraušanas noteikumi
    ±0.5%
  • Line noteikumi
    ±0.5%
  • Iespējas
    SCP
  • Efektivitāte
    79%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    1.25A