Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > RAC15-12DA-ST
Pieprasīt citātu
Latviešu
1428967RAC15-12DA-ST attēlsRECOM Power
RAC15-12DA-ST
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RAC15-12DA-ST
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER +/-12V 15W
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
    -12V
  • Spriegums - izlaide 1
    12V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.41" L x 2.51" W x 1.09" H (111.9mm x 63.7mm x 27.6mm)
  • Sērija
    POWERLINE RAC15-A
  • Jauda (vatos)
    15W
  • Citi vārdi
    RAC1512DAST
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Obligātā minimālā slodze
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    DC Input Capable, Universal Input
  • Efektivitāte
    76%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 650mA, 650mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    650mA, 650mA