Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > RAC15-12DB-ST
Pieprasīt citātu
Latviešu
5239721RAC15-12DB-ST attēlsRECOM Power
RAC15-12DB-ST
  • Daļas numurs
    RAC15-12DB-ST
  • Apraksts
    AC/DC CONVERTER +/-12V 15W
  • Spriegums - izeja 2
    -12V
  • Spriegums - izlaide 1
    12V
  • Spriegums - Izolācija
    4kV
  • Spriegums - ievade
    90 ~ 264 VAC
  • Izmērs / Izmēri
    3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.9mm x 29.0mm)
  • Sērija
    POWERLINE RAC15-B
  • Jauda (vatos)
    15W
  • Citi vārdi
    RAC1512DBST
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Efektivitāte
    81%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    625mA, 625mA