Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ELL-SFG150MA
Pieprasīt citātu
Latviešu
6794764ELL-SFG150MA attēlsPanasonic
ELL-SFG150MA
  • Daļas numurs
    ELL-SFG150MA
  • Apraksts
    FIXED IND 15UH 650MA 390 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    G
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    ELLSFG150MA
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    15µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.047" (1.20mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    15µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 390 mOhm Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    390 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    650mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    500mA