Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ELL-SFG101MA
Pieprasīt citātu
Latviešu
4315638ELL-SFG101MA attēlsPanasonic
ELL-SFG101MA
  • Daļas numurs
    ELL-SFG101MA
  • Apraksts
    FIXED IND 100UH 240MA 2.4 OHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
  • Sērija
    G
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    ELLSFG101MA
    PCD2407TR
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    100µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.047" (1.20mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    100µH Shielded Wirewound Inductor 240mA 2.4 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    2.4 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    240mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    210mA