Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ELL-CTV680M
Pieprasīt citātu
Latviešu
2557958ELL-CTV680M attēlsPanasonic
ELL-CTV680M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ELL-CTV680M
  • Apraksts
    FIXED IND 68UH 1.5A 100 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
  • Sērija
    V
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    ELLCTV680M
    PCD2162TR
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    68µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.177" (4.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    68µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 100 mOhm Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    100 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    1.5A