Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ELL-8TP221MB
Pieprasīt citātu
Latviešu
1523500ELL-8TP221MB attēlsPanasonic
ELL-8TP221MB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ELL-8TP221MB
  • Apraksts
    FIXED IND 220UH 700MA 480 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    P
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    ELL8TP221MB
    PCD2455TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    220µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.197" (5.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    220µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 480 mOhm Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    480 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    700mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    550mA