Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ELL-8TP101MB
Pieprasīt citātu
Latviešu
2529904ELL-8TP101MB attēlsPanasonic
ELL-8TP101MB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ELL-8TP101MB
  • Apraksts
    FIXED IND 100UH 1.1A 190 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    P
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    PCD2452CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    100µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.197" (5.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    100µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 190 mOhm Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    190 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    1.1A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    900mA