Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > ELL-8TP220MB
Pieprasīt citātu
Latviešu
311794ELL-8TP220MB attēlsPanasonic
ELL-8TP220MB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ELL-8TP220MB
  • Apraksts
    FIXED IND 22UH 2A 55 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
  • Sērija
    P
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    PCD2446CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    22µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.197" (5.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    22µH Shielded Wirewound Inductor 2A 55 mOhm Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    55 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    2A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    2.2A