Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-25C009F
Pieprasīt citātu
Latviešu
3385758ELF-25C009F attēlsPanasonic
ELF-25C009F
  • Daļas numurs
    ELF-25C009F
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 900MA 2LN TH
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" L x 0.984" W (25.00mm x 25.00mm)
  • Sērija
    C
  • Citi vārdi
    ELF25C009F
    PLK1316
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 115°C
  • Augstums (Maks.)
    0.689" (17.50mm)
  • Filtra veids
    Power Line
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 510 mOhm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    510 mOhm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    900mA