Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-25C009A
Pieprasīt citātu
Latviešu
6967549ELF-25C009A attēlsPanasonic
ELF-25C009A
  • Daļas numurs
    ELF-25C009A
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 900MA 2LN TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    1.004" L x 0.984" W (25.50mm x 25.00mm)
  • Sērija
    C
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Vertical, 4 PC Pin
  • Citi vārdi
    ELF25C009A
    PLK1305
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 115°C
  • Līniju skaits
    2
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums (Maks.)
    0.827" (21.00mm)
  • Filtra veids
    Power Line
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 510 mOhm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    510 mOhm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    900mA