Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > ELF-25C007A
Pieprasīt citātu
Latviešu
4782165ELF-25C007A attēlsPanasonic
ELF-25C007A
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ELF-25C007A
  • Apraksts
    COMMON MODE CHOKE 700MA 2LN TH
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    1.004" L x 0.984" W (25.50mm x 25.00mm)
  • Sērija
    C
  • Citi vārdi
    ELF25C007A
    PLK1304
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 115°C
  • Augstums (Maks.)
    0.827" (21.00mm)
  • Filtra veids
    Power Line
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 916 mOhm (Typ)
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    916 mOhm (Typ)
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    700mA