Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS1C122
Pieprasīt citātu
Latviešu
5750889EEU-FS1C122 attēlsPanasonic
EEU-FS1C122
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEU-FS1C122
  • Apraksts
    CAP ALUM 1200UF 20% 16V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.432A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.79A @ 100kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    EEUFS1C122
    P122380
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Pretestība
    28 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1200µF
  • Pieteikumi
    General Purpose
EEU-FS1C122B
EEU-FS1C122B
Apraksts: CAP ALUM 1200UF 20% 16V T/H