Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS1C122LB
Pieprasīt citātu
Latviešu
4888127EEU-FS1C122LB attēlsPanasonic
EEU-FS1C122LB
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    EEU-FS1C122LB
  • Apraksts
    CAP ALUM 1200UF 20% 16V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.248A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.56A @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    EEUFS1C122LB
    P122314TB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    9000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Pretestība
    30 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1200µF