Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS1A562L
Pieprasīt citātu
Latviešu
3731401EEU-FS1A562L attēlsPanasonic
EEU-FS1A562L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    EEU-FS1A562L
  • Apraksts
    CAP ALUM 5600UF 20% 10V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    FS
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.904A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.63A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    EEUFS1A562L
    P122374
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    13 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    5600µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    5600µF