Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS0J512
Pieprasīt citātu
Latviešu
344964EEU-FS0J512 attēlsPanasonic
EEU-FS0J512
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEU-FS0J512
  • Apraksts
    CAP ALUM 5100UF 20% 6.3V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.552A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.19A @ 100kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    EEUFS0J512
    P122352
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Pretestība
    15 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    5100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    5100µF