Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS0J752SB
Pieprasīt citātu
Latviešu
4622961EEU-FS0J752SB attēlsPanasonic
EEU-FS0J752SB
Noliktavā
250+
  • Daļas numurs
    EEU-FS0J752SB
  • Apraksts
    CAP ALUM 7500UF 20% 6.3V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.64A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.3A @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    EEUFS0J752SB
    P122294TB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.49mm)
  • Pretestība
    17 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    7500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    7500µF