Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEU-FS0J392LB
Pieprasīt citātu
Latviešu
4010078EEU-FS0J392LB attēlsPanasonic
EEU-FS0J392LB
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    EEU-FS0J392LB
  • Apraksts
    CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.976A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.47A @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    EEUFS0J392LB
    P122290TB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Pretestība
    18 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    3900µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    3900µF