Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HD1J220P
Pieprasīt citātu
Latviešu
5328953EEE-HD1J220P attēlsPanasonic
EEE-HD1J220P
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEE-HD1J220P
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 63V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    63V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    HD-V
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    65mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    110.5mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Citi vārdi
    PCE4982CT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    1.5 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    22µF