Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HD1H220P
Pieprasīt citātu
Latviešu
5050976EEE-HD1H220P attēlsPanasonic
EEE-HD1H220P
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    EEE-HD1H220P
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    HD-V
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    50mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    85mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    EEEHD1H220P
    PCE4977TR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    2 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.256" (6.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    22µF