Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > EEE-HD1H470P
Pieprasīt citātu
Latviešu
3847691EEE-HD1H470P attēlsPanasonic
EEE-HD1H470P
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    EEE-HD1H470P
  • Apraksts
    CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    HD-V
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    94mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    159.8mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Citi vārdi
    PCE4979DKR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    800 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    47µF