Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECA-2CM3R3
Pieprasīt citātu
Latviešu
5835972ECA-2CM3R3 attēlsPanasonic
ECA-2CM3R3
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECA-2CM3R3
  • Apraksts
    CAP ALUM 3.3UF 20% 160V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    66mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    112.2mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    ECA2CM3R3
    P5320
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.480" (12.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    3.3µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    3.3µF