Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECA-2CM330
Pieprasīt citātu
Latviešu
1050847ECA-2CM330 attēlsPanasonic
ECA-2CM330
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECA-2CM330
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    M
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    235mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    399.5mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    ECA2CM330
    P5324
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    33µF