Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECA-2CM2R2B
Pieprasīt citātu
Latviešu
2305953ECA-2CM2R2B attēlsPanasonic
ECA-2CM2R2B
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    ECA-2CM2R2B
  • Apraksts
    CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    53mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    90.1mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    ECA2CM2R2B
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.480" (12.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    2.2µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    2.2µF