Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > DZ2J150M0L
Pieprasīt citātu
Latviešu
897940DZ2J150M0L attēlsPanasonic
DZ2J150M0L
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    DZ2J150M0L
  • Apraksts
    DIODE ZENER 15V 200MW SMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    15V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 10mA
  • Tolerance
    ±2.5%
  • Jauda - maks
    200mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    DZ2J150M0LTR
  • Impedance (max) (zzt)
    40 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 15V 200mW ±2.5% Surface Mount SMini2-F5-B
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    50nA @ 11V