Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > DZ2J20000L
Pieprasīt citātu
Latviešu
4693915DZ2J20000L attēlsPanasonic
DZ2J20000L
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    DZ2J20000L
  • Apraksts
    DIODE ZENER 20V 200MW SMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    20V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 10mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMini2-F5-B
  • Sērija
  • Jauda - maks
    200mW
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    SC-90, SOD-323F
  • Citi vārdi
    DZ2J20000LCT
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Impedance (max) (zzt)
    80 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 20V 200mW ±5% Surface Mount SMini2-F5-B
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    50nA @ 15V