Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > DZ2J100M0L
Pieprasīt citātu
Latviešu
471332DZ2J100M0L attēlsPanasonic
DZ2J100M0L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DZ2J100M0L
  • Apraksts
    DIODE ZENER 10V 200MW SMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    10V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 10mA
  • Tolerance
    ±2.5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMini2-F5-B
  • Sērija
  • Jauda - maks
    200mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-90, SOD-323F
  • Citi vārdi
    DZ2J100M0LTR
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Impedance (max) (zzt)
    30 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 10V 200mW ±2.5% Surface Mount SMini2-F5-B
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    50nA @ 7V