Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 822B026-173L601
Pieprasīt citātu
Latviešu
822B026-173L601
  • Daļas numurs
    822B026-173L601
  • Apraksts
    CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    315V
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    26
  • Detalizēts apraksts
    26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    2A
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Kabeļa atvēršana
    0.209" ~ 0.244" (5.30mm ~ 6.20mm)