Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 822B019-273L601
Pieprasīt citātu
Latviešu
822B019-273L601
  • Daļas numurs
    822B019-273L601
  • Apraksts
    CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    280V
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    19
  • Detalizēts apraksts
    19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Kabeļa atvēršana
    0.209" ~ 0.244" (5.30mm ~ 6.20mm)