Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 822B026-273L401
Pieprasīt citātu
Latviešu
822B026-273L401
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    822B026-273L401
  • Apraksts
    CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    315V
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    26
  • Detalizēts apraksts
    26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    2A