Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 822B010-173L901
Pieprasīt citātu
Latviešu
822B010-173L901
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
18+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    822B010-173L901
  • Apraksts
    CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    500V
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
  • Apvalka materiāls
    Brass
  • Shell Finish
    Nickel
  • Sērija
    QUIK-LOQ™ 822B
  • Iepakojums
    Tray
  • Orientācija
    Keyed
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    10
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polyphenylene Sulfide (PPS)
  • Ingress Protection
    IP50 - Dust Protected
  • Iespējas
    Backshell, Strain Relief
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    8A
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    7.00µin (0.178µm)
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Krāsa
    Black, Silver
  • Kabeļa atvēršana
    0.327" ~ 0.362" (8.30mm ~ 9.20mm)