Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 822B010-173L501
Pieprasīt citātu
Latviešu
5466071822B010-173L501 attēlsNorComp
822B010-173L501
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    822B010-173L501
  • Apraksts
    CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    500V
    Tray
  • Citi vārdi
    NOR1581
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    10
  • Detalizēts apraksts
    10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    8A
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    7.00µin (0.178µm)
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Krāsa
    Black, Silver
  • Kabeļa atvēršana
    0.169" ~ 0.205" (4.30mm ~ 5.20mm)