Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > 822B010-273L901
Pieprasīt citātu
Latviešu
822B010-273L901
  • Daļas numurs
    822B010-273L901
  • Apraksts
    CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    500V
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    10
  • Detalizēts apraksts
    10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    8A
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Female Sockets
  • Kabeļa atvēršana
    0.327" ~ 0.362" (8.30mm ~ 9.20mm)