Pieprasīt citātu
Latviešu
19932452163-36-01-P2 attēlsNorComp
2163-36-01-P2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    2163-36-01-P2
  • Apraksts
    CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 36POS
  • Sērija
    2163
  • Rindu atstarošana - miecēšana
  • Piķis - saliekšana
    0.079" (2.00mm)
  • Kopējais kontakta garums
    0.329" (8.36mm)
  • Citi vārdi
    2163S-36
  • Darbības temperatūra
  • Rindu skaits
    1
  • Pozīciju skaits
    36
  • Izolācijas augstums
    0.059" (1.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    Connector Header Through Hole 36 position 0.079" (2.00mm)
  • Sazināties ar Length - Post
    0.118" (3.00mm)
  • Sazinieties ar garumu - saliekšana
    0.152" (3.86mm)
  • Sazināties ar Finish Thickness - Post
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    15.0µin (0.38µm)
  • Sazinieties ar Finish - Post
    Tin-Lead
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Header
  • Pieteikumi
Apraksts: CABLE FFC 6POS 2"
Ražotāji: Agastat Relays / TE Connectivity
Apraksts: 6 MF CAP 400V METAL