Pieprasīt citātu
Latviešu
37547672163-32-01-P2 attēlsNorComp
2163-32-01-P2
  • Daļas numurs
    2163-32-01-P2
  • Apraksts
    CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 32POS
  • Sērija
    2163
  • Rindu atstarošana - miecēšana
  • Piķis - saliekšana
    0.079" (2.00mm)
  • Kopējais kontakta garums
    0.329" (8.36mm)
  • Citi vārdi
    2163S-32
  • Darbības temperatūra
  • Rindu skaits
    1
  • Pozīciju skaits
    32
  • Izolācijas augstums
    0.059" (1.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    Connector Header Through Hole 32 position 0.079" (2.00mm)
  • Sazināties ar Length - Post
    0.118" (3.00mm)
  • Sazinieties ar garumu - saliekšana
    0.152" (3.86mm)