Pieprasīt citātu
Latviešu
65616292163-34-01-P2 attēlsNorComp
2163-34-01-P2
  • Daļas numurs
    2163-34-01-P2
  • Apraksts
    CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 34POS
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Stils
    Board to Board or Cable
  • Apšuvums
    Unshrouded
  • Sērija
    2163
  • Rindu atstarošana - miecēšana
  • Piķis - saliekšana
    0.079" (2.00mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Kopējais kontakta garums
    0.329" (8.36mm)
  • Citi vārdi
    2163S-34
  • Darbības temperatūra
  • Rindu skaits
    1
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    34
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Mating Stacking Heights
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Izolācijas materiāls
    Thermoplastic, Glass Filled
  • Izolācijas augstums
    0.059" (1.50mm)
  • Izolācijas krāsa
    Black
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    Connector Header Through Hole 34 position 0.079" (2.00mm)
  • Pašreizējais vērtējums
  • Kontaktpersonas tips
    Male Pin
  • Kontaktforma
    Square
  • Kontaktmateriāls
    Phosphor Bronze
  • Sazināties ar Length - Post
    0.118" (3.00mm)
  • Sazinieties ar garumu - saliekšana
    0.152" (3.86mm)
  • Sazināties ar Finish Thickness - Post
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    15.0µin (0.38µm)
  • Sazinieties ar Finish - Post
    Tin-Lead
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Header
  • Pieteikumi
Apraksts: 6 MF CAP 400V METAL