Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLPLAD30KP75A
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLPLAD30KP75A
  • Daļas numurs
    MXLPLAD30KP75A
  • Apraksts
    TVS DIODE 75V 121V PLAD
    75V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    121V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    83.3V
  • Jauda - maksimālais impulss
    30000W (30kW)
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-11067-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    246A