Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLPLAD30KP85AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLPLAD30KP85AE3
  • Daļas numurs
    MXLPLAD30KP85AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 85V 137V PLAD
    85V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    137V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    94.4V
  • Jauda - maksimālais impulss
    30000W (30kW)
  • Citi vārdi
    1086-11076-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    216A