Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLPLAD30KP64AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLPLAD30KP64AE3
  • Daļas numurs
    MXLPLAD30KP64AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 64V 103V PLAD
    64V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    103V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    71.1V
  • Jauda - maksimālais impulss
    30000W (30kW)
  • Citi vārdi
    1086-11060-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    294A