Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD6.5KP100AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
2693593MPLAD6.5KP100AE3 attēlsMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP100AE3
Noliktavā
168+
  • Daļas numurs
    MPLAD6.5KP100AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 100VWM 162VC PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
    111V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    100V
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    6500W (6.5kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    40.1A
  • Citi vārdi
    1086-7505-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Ražotāja daļas numurs
    MPLAD6.5KP100AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 100VWM 162VC PLAD
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    162V