Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD6.5KP110AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
18538MPLAD6.5KP110AE3 attēlsMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP110AE3
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
168+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MPLAD6.5KP110AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    122V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    110V
  • Spriegums - sadalījums
    PLAD
  • Tips
    Zener
  • Sērija
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    6500W (6.5kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    36.7A
  • Polarizācija
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-7513-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    MPLAD6.5KP110AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 110VWM 177VC PLAD
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    177V