Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MPLAD36KP90AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
MPLAD36KP90AE3
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    MPLAD36KP90AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 90V 146V PLAD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    90V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    146V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    100V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • Jauda - maksimālais impulss
    36000W (36kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    247A