Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > MR8025L12B2-FSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
6008290MR8025L12B2-FSR attēlsMechatronics
MR8025L12B2-FSR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MR8025L12B2-FSR
  • Apraksts
    FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    25.00mm
  • Svars
    0.119 lb (53.98g)
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    12VDC
  • Izbeigšana
    3 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.150 in H2O (37.3 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 80mm L x 80mm H
  • Sērija
    MR8025
  • RPM
    3000 RPM
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    31.5 dB(A)
  • Materiāls - rāmis
    Plastic
  • Materiāls - asmeņi
    Plastic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Mūžs @ temp.
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
    Auto Restart, Locked Rotor Sensor
  • Ventilatora tips
    Tubeaxial
  • Pašreizējais vērtējums
    0.200A