Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > MR8025M24B-FSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
1653301MR8025M24B-FSR attēlsMechatronics
MR8025M24B-FSR
  • Daļas numurs
    MR8025M24B-FSR
  • Apraksts
    FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    25.00mm
  • Spriegums - nominālā
    24VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.210 in H2O (52.3 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 80mm L x 80mm H
  • RPM
    3600 RPM
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    38.1 dB(A)
  • Iespējas
    Auto Restart
  • Pašreizējais vērtējums
    0.110A