Mājas > Produkti > Ventilatori, termālā vadība > DC ventilatori > MR8025L12B-FSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
3458710MR8025L12B-FSR attēlsMechatronics
MR8025L12B-FSR
  • Daļas numurs
    MR8025L12B-FSR
  • Apraksts
    FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • ECAD modelis
  • Platums
    25.00mm
  • Spriegums - nominālā
    12VDC
  • Izbeigšana
    2 Wire Leads
  • Statiskais spiediens
    0.150 in H2O (37.3 Pa)
  • Izmērs / Izmēri
    Square - 80mm L x 80mm H
  • RPM
    3000 RPM
  • Darbības temperatūra
  • Troksnis
    31.5 dB(A)
  • Iespējas
    Auto Restart
  • Pašreizējais vērtējums
    0.200A