Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82469G1152M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B82469G1152M
  • Daļas numurs
    B82469G1152M
  • Apraksts
    FIXED IND 1.5UH 1.7A 46 MOHM SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm)
  • Sērija
    B82469G1
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    1.5µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.047" (1.20mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 46 mOhm Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    46 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    1.7A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.8A