Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > B82468A4103M
Pieprasīt citātu
Latviešu
1705342B82468A4103M attēlsEPCOS
B82468A4103M
  • Daļas numurs
    B82468A4103M
  • Apraksts
    FIXED IND 10UH 750MA 330 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    B82468A4
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    10µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.055" (1.40mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    10µH Unshielded Wirewound Inductor 750mA 330 mOhm Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    330 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums
    750mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    900mA